Děkujeme za pochvalu...

 Pane Krása,

Váš kurz byl pro mě přínosný a velmi se mi líbil. Když si to zhodnotím zpětně, tak jsem Vás zbytečně zdržovala dotazy při teorii okolo DSLR, to se omlouvám. Pak se ukázalo, že důležitější pro mě byly jiné kapitoly. Ve výsledku pro mě byl nejužitečnější úsek kompozice, fotografování v terénu (byť předpovodňové počasí mi to téměř znemožnilo) a promítání a rozbor fotografií a to i přestože se mi kvůli počasí moc nezdařilo splnit  požadavky.Velmi se mi libil výběr Vašich fotek k výuce, pěkně jste vše vysvetlil.

Libuše Hanková

 

Milí lektoři,

kurz se nám oběma s Jolou moc líbil a určitě bychom rádi absolvovali nějaké pokračovani, ať už úpravy fotografií v Zoneru či krajinkářský víkend…

Radomír Daněk a Jolana Pajonková

 

Kurz naplnil moje očekávání. Pro mne osobně bylo nejvíc přínosné téma kompozice,ale to je dáno tím, že se o foto zajímám již nějakou dobu. Myslím si, že vaše koncepce je velmi dobrá a není třeba na ní nic měnit. Snad jen, kdyby šel trošku pozastavit čas - hrozně rychle to uteklo.

Petr Sládek

 

Kurz rozhodně předčil má očekávání, protože mě namotivoval se focení začít věnovat malinko víc. Technická stránka pro mě byla velmi náročná a k pochopení bych rozhodně potřebovala praktickou ukázku, jak vše nastavit, aby se fotka aspoň trochu povedla. Zároveň jsem ale také pochopila, že než se začnu zabývat tím, jak co nastavit, měla bych se nejprve věnovat kompozici a víc se dívat kolem sebe. 

Nejdůležitější část kurzu bylo rozhodně samotné focení. Nikdy jsem se takhle s foťákem do města nevydala, a byla to krásná zkušenost. 2 hodiny chodit, dívat se a fotit. V tomhle uspěchaném světě je to opravdu balzám na duši:-)

Moc děkuji za krásnou sobotu.

Markéta Růžičková

 

Celý kurz byl pro mě zajímavý (minimálně, ta část kterou jsem stihla :) ). Konečně je mi trochu jasné, co všechno by se s mým foťákem dalo udělat a kolik já mám ještě rezerv. Hodně oceňuji srozumitelné vysvětlení práce s foťákem a jeho nastavením - expozice, clona, čas, kompozice a další věci. Budu se muset ještě hodně učit, ale tohle je základ, na kterém se dá stavět.

Petra Sýkorová

 

Aktuality

ONLINE KURZ

Připravili jsme pro vás náš kurz v online podobě.

archív

Kontakt

Milan Krása
Pechlátova 21, Praha 5, 150 00